SkAS

Diskusné fórum Slovenskej akustickej spoločnosti
Aktuálny čas je Pon. 22. Apríl 2019, 00:19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Fórum je zamknuté Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pravidlá
PoslaťNapísal: Pia. 26. Apríl 2013, 20:48 
Offline
Administrátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia. 26. Apríl 2013, 20:48
Príspevky: 4
Pravidlá fóra

1. Registrácia na fórum:
a) Pre prozeranie fóra nie je nutná registrácia. Neregistrovaní uživatelia majú rovnaké práva ako registrovaní až na to, že nemôžu písať príspěvky.
b) Pre zaregistrovanie na fórum je nutné vyplniť elektronický formulár a v ňom správne zodpovedať kontrolnú otázku. Po odoslaní formulára vám príde na e-mailovú adresu, vyplnenú pri registrácii, overovací kód. Až po jeho odoslaní je váš účet aktivovaný a môžete sa prihlásiť na fórum.
c) Kvôli útokom automatických spambotou na toto fórum musí byť prvé príspevky novo registrovaných užívateľov pred ich zverejnením potvrdené moderátormi. Nečudujte sa preto, že nie sú okamžite viditeľné.
d) Ak nebude váš účet aktivovaný počas 7 dní, bude zmazaný.
e) Ak uplynie viac ako 12 mesiacov od posledného prihlásenia na účet, bude účet deaktivovaný. Opätovne aktivovať si ho môžete zaslaním aktivačného kódu na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii ..
f) Podozrivé účty, u ktorých bude skoro 100% istota, že sú to účty spambotou, budú zmazané ihneď po registrácii. Ak by náhodou došlo k omylu a váš účet by bol zmazaný, napíšte administrátorovi, ktorý účet obnoví, na e-mailovú adresu uvedenú v správe s overovacím kódom, ktorú ste obdržali po registrácii.
g) Rovnako tak budú zmazané aj súkromné účty, ktoré budú propagovať čokoľvek, čo nebude mať spojitosť ani s akustikou a kmitaním .
h) Je neprípustné mať na fóre duplicitné účty. Ak toto zistíme, bude duplicitný účet zmazaný.

2. Všeobecné zásady fóra:
a) Vkladanie príspevkov na fórum je umožnené len registrovaným a prihláseným užívateľom. Členstvo na fóre je bezplatné. Pri porušení pravidiel fóra alebo všeobecných pravidiel slušného správania môže byť užívateľ z tohto fóra vylúčený.
b) Každý registrovaný člen je povinný sledovať a brať na vedomie správy v sekcii "Pravidlá pre užívateľa tohto diskusného fóra".
c) Pristupujte k ostatným používateľom fóra s úctou. Osobné útoky, vyhrážky a obťažovanie môžu viesť k zmazaniu príspevku alebo prípadne k vylúčeniu z fóra.
d) Toto verejné fórum nevzniklo pre verejné urážanie a nadávanie si medzi jednotlivcami alebo skupinami. Svoje vzájomné problémy a antipatie riešte inou cestou, prípadne cez súkromné správy (SZ). Moderátori si vyhradzujú právo takéto príspevky mazať bez varovania.
e) Absolútne neprípustné sú príspevky obhajujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo skupinám obyvateľov. Tiež príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy.
f) Pri diskusii ste povinní dodržiavať všetky právne úpravy a zákony, ktoré sa vzťahujú na miesto Vášho aktuálneho pobytu. Zverejňovanie odkazov na webové stránky, ktorých obsah je v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky je zakázané. Týka sa to stránok propagujúcich rasizmus, poskytujúcich nelegálny softvér a podobne.
g) Ak Váš počítač používa viac ľudí, nezabúdajte sa pred opustením stránok odhlásiť, aby nikto nemohol na fóre používať Vašu identitu.
e) Dodržujte súkromie užívateľov a skupín. Spamovaniu schránok (SZ, e-mail), zverejnenie osobných údajov, alebo súkromnej komunikácie bez výslovného súhlasu daného užívateľa môže byť dôvodom na vylúčenie z fóra.
f) Akékoľvek verejné obviňovanie, ohováranie a napádanie administrátorov, moderátorov a v špecifických prípadoch užívateľov môže znamenať Vaše vylúčenie z fóra. Rozhodnutia moderátorov sú konečné. Ak potrebujete vyriešiť konflikt s akýmkoľvek moderátorom, obráťte sa na neho alebo na akéhokoľvek z ostatných moderátorov výhradne pomocou neverejných možností (ZZ, icq, skype, e-mail, osobne). Ak týmto spôsobom nedospejete k dohode, môžete sa obrátiť na administrátora, ktorý Váš prípad posúdi a navrhne riešenie.
g) Pri vážnom porušení pravidiel, môže byť nick daného užívateľa zablokovaný a príspevky porušujúce pravidlá zmazané, prípadne presunuté do skrytej sekcie, pre prípadné prerokovanie so zainterovanými stranami.
h) Majte na pamäti podmienky phpBB fóra, ktoré ste odsúhlasili pri registrácii na toto fórum. Ak si ich chcete znova prečítať stačí sa odhlásiť a kliknúť na Registrovať.

3. Autorské práva:
a) Ak príspevok obsahuje copyrightom chránený obsah, predpokladá sa, že autor príspevku vlastní k tomuto obsahu potrebné povolenia a licencie, alebo vie, že je voľne šíriteľný. Dodržujte autorské práva, neprepisujte články iných autorov a nezverejňujte fotografie a iné dokumenty chránené autorským zákonom. Je zakázané poskytovanie a zháňanie nelegálneho obsahu cez toto fórum. Opakovane porušenie tohto pravidla môže a pravdepodobne bude znamenať vylúčenie z fóra.

4. Zásady prispievania:
a) Základným jazykom tohto fóra je slovenčina používaná v spisovnej forme s diakritikou. Používajte náš jazyk tak, aby ste sa za Vaše príspevky nemuseli hanbiť. V prípade cudzincov je možné vkladať príspevky vytvorené automatickým prekladačom s priložením správy v pôvodnom jazyku.
b) Neprípustné je zaplavovať diskusiu niekoľkokrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s rovnakým vecným obsahom, niekoľkonásobným odkazom na rovnakú stránku alebo príspevkom s grafickými prvkami, ktorého cieľom je pritiahnuť naň pozornosť (napr. písanie príspevkov iba veľkými písmenami).
c) Vkladajte svoje príspevky do adekvátnych sekcií, sú vytvorené tak, aby každý príspevok mal svoje miesto. Pre príspevky, u ktorých neviete nájsť zodpovedajúce sekcii, je určená Obecná diskusia. Ak moderátori nájdu vhodnejšie sekcii môžu príspevok bez upozornenia presunúť.
d) Uvítame ak používateľ ako avatar použije svoju fotku (s rozmermi max. 80 x 100 pix a sveľkosťou max. 7000 bajtov).

5. Pravidlá o pravidlách fóra:
a) Toto fórum spravujú moderátori, ktorí fórum moderujú podľa tu uvedených pravidiel. Ich prípadné zásahy by vždy mali byť vždy popísané a to buď priamo do príspevku červenou farbou alebo v osobitnom príspevku. Moderovanie chápeme ako úpravu príspevkov, nie prepisovanie príspevkov do akejkoľvek formy. Za zrozumiteľnosť, prehľadnosť a zmysluplnosť príspevku je zodpovedný iba autor príspevku.
b) Pravidlá sú uplatniteľné bezprostredne po zverejnení v sekcii "Pravidlá pre užívateľa tohto diskusného fóra".
c) Administrátori a moderátori si vyhradzujú právo na zmenu, úpravu alebo doplnenie pravidiel. Táto zmena je potom platná bezprostredne po zverejnení v sekcii "Pravidlá pre užívateľa tohto diskusného fóra".


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Fórum je zamknuté Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Poháňa phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: Senky & Kamahl.